Anna Susanna Şampuan:
Tercihen her gün saçlı deri üzerinde köpürtülerek 2-3 dakika masajla uygulanır ve durulanır.Hekim tarafından önerilmediği sürece değiştirilmemeli
ve başka bir şampuanla dönüşümlü kullanılmamalıdır.Her bir şampuan ortalama 40 kullanıma yetecek miktardadır.

Anna Susanna Kür Ampulleri:
Ampüller haftada 2 kez ( pazartesi – perşembe veya salı – cuma günleri ) erkekler için yarım ampul (5ml), bayanlar için tercihen saç miktarına bağlı olarak bir ampul (10ml), nemli saçlı deriye friksiyonla 2-3 dakika masajla yedirilmek suretiyle kullanılır. uygulamadan sonra içerik saçlı deri üzerinde asgari 45 dakika kalmalıdır ve bu süre içinde tercihen saçlı deri bone, bere, havlu gibi bir malzeme ile sıcak tutulmalıdır. 45 dakikadan sonra saçı yıkamak zorunlu değildir. arzu edilirse içerik saçlı deride istenildiği kadar kalabilir. her hangi bir koku, tortu, iz, leke bırakmayacak ve dışardan kimse tarafından farkedilmeyecektir. eğer saç dökülmesi hastayı rahatsız edecek düzeyde çok fazla ise veya yapılan saç analizi neticesinde normal popülasyona göre saçlı deri kalınlığı ve/veya cm2 deki saç teli sayısı %25 ten çok oranda azalmış ise şampuanla beraber 24 gün boyunca her gün yarım ampul kullanılmalıdır. tabi ki bu konuda takdir doktorun olup hastaya göre pozolojinin değiştirilmesi tasarrufu bizzat kendisindedir.

Uyarılar ve önlemler:
Ürünlere ilişkin herhangi bir kontrendikasyon ve yan etki tarif edilmemiştir. saç foliküllerinde oluşan uyarı ve kanlanmanın artmasına bağlı hipertermi bazı hastalarda geçici bir kaşıntıya sebep olabilir ancak bu durum hastanın faydasına olup geçici bir rahatsızlıktır.ürünlere ilişkin bir ilaç reaksiyonu tanımlanmamıştır. ürün içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı hassasiyeti olanların ürünü kullanırken dikkatli davranmaları önerilir.